Nezařazené

Ještě slavnostnější Vánoce díky módě

Chcete Štědrý den vyšperkovat? Domluvte se s celou vaší rodinou a k tabuli zvolte slavností oblečení. Vyměňte na jeden den v roce pohodlné domácí tepláky za šaty a boty na podpatku! Uvidíte, jak tato nepatrná změna posune vaši večeři na ještě vyšší úroveň.
dívka s dárkem

Šaty pro ženy, košile pro muže!

Pro ženy jsou šaty jistě nejlepší volbou. Ty s volnou sukní „do áčka“ lichotí postavě a vypadají velmi žensky. Nebojte se experimentovat s barevnými punčochami a silonkami. Dodají outfitu šmrnc a jistou dávku mladistvosti. Pokud nechce trávit večer v podpatkách, pohodlnou alternativou jsou domácí baleríny. Ty najdete v mnoha obchodech s obuví
Nemusíte na mužské členy naléhat, aby si vzali oblek šitý na míru. Přestože by byl oblek tou nejvhodnější volbou, společenského outfitu páni docílí i pomocí košile a elegantních kalhot, nikoliv džínů. Přes košili mohou natáhnout padnoucí svetr. Mladší ročníky si potrpí na jistou extravaganci a moderní vzhled. Nic lepšího, než sladit vyčuhující ponožky například s puntíky u košile.
Pokud máte pocit, že váš šatník nenabízí nic, v čem byste mohli ke slavností večeři usednout, nezbývá vám nic jiného, než se vypravit do nákupního centra. V posledních letech se roztrhl pytel s vánočními svetry, bižuterií laděnou do vánočních motivů a vkusných pyžam a domácích overalů, které jsou zdobeny vánočním nápisem. Pro slavnostní večeři bude nejvhodnější řídit se jednoduchým pravidlem – méně je více. Vsaďte proto na jednobarevné kousky ve vánočních barvách – zelená, červená, bílá a případně zlatá nebo stříbrná. Kombinací vypsaných barev nemůžete nikdy nic zkazit. A ještě budete ladit k výzdobě vašeho bytu.
vánoční svetr

Po večeři zpět do tepláků?

Večeří Štědrý večer nekončí, proto si ve slavnostním žijte i rozdávání a vybalování dárků. Památky v podobě fotek, které si za pár let budete prohlížet, vám připomenou, jak kouzelný ten večer byl. A tepláky oblékněte a až po vybalení posledního dárečku. Pak už si užívejte sváteční pohodu se vším všudy. A i poté můžete vypadat stylově. Jak jste četli o pár řádku výš – proč si nepořídit i vánoční svetr? Pohodlí, roztomilost a krása v jednom kousku. A váš slavností večer může pokračovat.