Cestování

Hubnutí pro lenochy

Tak máme plesovou sezonu. Následuje jaro a za pár dní plavková sezona. Potom novoroční předsevzetí a opět plesy. A v hlavě se ozývá: zhubni! Zhubni! No tak zhubni! Podívej se, jak v těch šatech vypadáš! No nijak přece. Vždyť se do nich nevejdeš. Podívej se, jak vypadáš v těch plavkách! Raději ne. Je to jasné. Kila navíc jsou. V zimě tak nějak nejsou vidět, jenže v přiléhavých šatech nebo ještě hůř v plavkách… No, ještě je pár dní času. Méně jíst a začít se sebou něco dělat. Ale co?

Přiznej si to: Nejsi zrovna sportovec. Máš děti, práci a všechny ty ostatní pádné důvody, proč nemůžeš cvičit. Nechceš cvičit. Nechce se ti cvičit. Jsi lenoch.
Existuje účinné hubnutí pro lenochy? Ano! Naštěstí je lenochů tolik, aby stálo za to se jejich problémy zabývat.
Metoda hubnutí líných existuje.
Lenoch funguje tak, že když lenoší, tak přitom rád jí, hodně a s chutí. Přestane jíst, až nemůže. Nemůže, až má úplně plný žaludek. Pak se válí, až zase může. Tělo nabralo zásoby a jede se znova. Začarovaný kruh fyzické sebedestrukce je nastartován.

Pocit plnosti žaludku nám hlásí mozek. Mozek lze snadno oblafnout: dodáme-li látku, která navodí pocit plného žaludku, vydá pokyn „dost!“ a lenoch přestane jíst. Nemůže, tedy myslí si, že nemůže, i když má žaludek poloprázdný. Méně jídla znamená méně ukládané energie a méně ukládané energie se rovná hubnutí. Stačí tedy brát přípravek proti pocitu hladu, který zároveň přispívá k rychlému spálení kalorií. Způsobuje spolehlivé snižování nadváhy a dokonce i silné obezity.
Je to taková podpora lenochů na cestě za ideální váhou. Nicméně: hubenější postava není totéž co hezčí postava. To, co vytvaruje tělo do štíhlých líbivých křivek, je pohyb a pravidelné cvičení. Přípravky na hubnutí vám pomohou metabolismus nastartovat. Dále musíte sami.