Nezařazené

I při milování se mohou objevit problémy

Asi každý z nás by byl rád, kdyby se problémy vůbec nevyskytovaly. Existují dokonce i v sexuálním směru. Ale každý problém se dá přece nějakým způsobem řešit. Připravili jsme pro vás přehled těch nejvíce vyskytujících se problému při milování. Pokud máte takové problémy i vy, měli byste s tím co nejdříve něco dělat.

láska

Nedostatek komunikace
Pokud spolu nekomunikujete, pak je vztah nejen po sexuální stránce velmi špatný a časem půjde opravdu do kytek. Od tohoto problému se odvíjí všechny další problémy. Sex ve vztahu je přirozená věc a je špatné pokud o tom s drahou polovičkou nemluvíte. Co je ale nejdůležitější je to, že komunikace musí být oboustranná. Je známo, že mužům pouze naznačování nestačí.

Frigidita
Projevuje se nejčastěji u žen a je spojena s emocemi. Ženy se nedokáží na samotný akt soustředit a vzrušit se. Jediná možnost, jak problém vyřešit je vzájemné poznávání (doteky, mazlení).

Stydíte se
Každý z nás cítí v některých věcech určitý stud, což je u mnoha žen normální. Opravdu ale nemusíte mít obavy o to, že se muži nelíbíte nebo že máte nějaký ten špíček navíc. To je opravdu to poslední, co jej zajímá. Naopak si ale všimne toho, že nejste uvolněná a že si to neužíváte. Pokud máte nějaké touhy, nebojte se to svému muži říci. Někteří muži velmi rádi experimentují a rádi vyzkouší nové věci.

Averze
Může se jednat o odpor k určitým dotekům nebo samotnému styku. Souvisí nejčastěji s traumaty z dětství. Někdy za ni ale může i partner, který nutí ženu dělat věci, které ona sama nechce.

romantika

Nudíte se
Po nějaké době se vztah stává stereotypem a přichází nuda. Je důležité, abyste si čas od času na sebe udělali čas a zažili nějaké společné chvíle. Spojte akt například s dobrou večeří nebo večerní procházkou a uvidíte, že pak bude všechno o dost lepší.

Bolest
Nejčastěji trápí ženy. Pokud jsou suché, opravdu je samotný styk dost bolí. K tomu, aby byla žena dostatečně vlhká je dobrá dlouhá předehra nebo pomůcky jako lubrikanty, oleje apod. Pokud byste se chtěli dozvědět více o dalších problémech, určitě neváhejte navštívit .