Mobil

Mobil a dítě

Co si myslíte o mobilech? Mám tím na mysli hlavně to, co si myslíte o tom, že malé děti už mají třeba například mobilní telefon? A nemyslím třeba děti, kterým je patnáct, protože u patnáctiletých dětí je mobilní telefon už úplná klasika. Myslím si, že právě u malých dětí si myslím, že mobil je asi nedůležitý, ale když tak vezmu, tak malé děti si opravdu moc rády hrají s mobilem. Třeba můj syn, kterému je pět let, si velmi rád hraje s mobilem. A jsem ráda, že syn umí využívat mobilní telefon. Je to skvělé, protože pokud jsem třeba někde pryč například v obchodě, tak můžu synovi kdykoliv zavolat.

Mobil používám denně.

I když tedy syna hlídá samozřejmě babička, tak jsem ráda, že si nemůže kdykoliv zavolat.  Navíc je to velmi příjemné, když si můžu volat se synem, protože syna to baví a je už na to expert. A co třeba, když mi syn volá a chce mít u toho v mobilu zapnutou kameru. to je potom zábava! To mám potom problém, aby syn zavěsil a často mě nenechá ani pořádně pracovat, což je pak docela problém. Nebo vy si myslíte něco jiného? V kolika letech si myslíte, že ideální dát dítěti mobilní telefon?

 
Mobil a sítě jsou trendy.
 

Nezapomeňte ale na to, že dnešní době digitální a že se digitalizaci opravdu Žádný člověk, a to ani dítě nevyhne. Navíc je přeci skvělé, že díky mobilu můžete své dítě lehce a kdykoli v kontrolovat, takže nemusíte potom doma po okolí někde běhat a lítat a hledat vaše dítko. nejlepší ještě je, když dítěti k mobilu pořídíte taky malou kapsičku, aby dítě mobil neztratilo. Nejlepší je ledvinka. Jistě znáte ledvinku, která byla velmi populární v devadesátých letech, že ano? Protože vím, že pokud by ji syn neměl, tak mobil někde už dávno ztratí a byl by bez něj. A doma by mi potom jenom brečel a já bych byla zklamaná, že si syn mobil neuhlídal. Syn totiž zapomíná, kam dává své věci, ale to má asi po mě.