Nezařazené

Multifunkční tiskárna OKI s tonerem zdarma

            Vybrat velmi kvalitní multifunkční tiskárnu na trhu není úkol z kategorie jednoduchých. Společnost Mironet se snaží průběžně sledovat rychle se měnící trh a nacházet profesionální modely splňující základní kritéria a obvyklé požadavky malých a středně velkých firem.
multifunkční tiskárna
 
OKI MC573dn
 
·         Mironet ve své nabídce aktuálně nabízí barevnou multifunkci OKI MC573dn, založenou na velmi úsporné LED technologii tisku. Ta se velmi podobá té laserové, nabízí však ještě rychlejší, kvalitnější a úspornější tisk, čehož dosahuje drobnější roztečí tiskových bodů.
·         Kromě kvality a úspornosti tisku, bývá nejčastějším požadavkem na tiskárnu její spolehlivost, který je právě japonský výrobce OKI proslulý, a tyto vlastnosti dokazuje bezplatným prodloužením záruky na tři roky a to dokonce se servisem přímo doma nebo ve firmě u zákazníka.
 kopírování
Charakteristika tiskárny
 
–        OKI MC573dn nabízí velmi rychlý barevný tisk až 30 stránek za minutu.
–        Dále nabízí možnost oboustranného tisku, kopírování, skenování i faxování dokumentů.
–        V této nabídce je i levnější model bez skeneru pod označením C572dn.
–        Výhodou modelu MC573dn je robustní skener, který zvládne i velké množství dokumentů naskenovat za pár minut.
–        Tisknout můžete i bezdrátově přímo ze smartphonu nebo tabletu.
–        Všechna odesílaná data do tiskárny jsou navíc šifrována, takže nemusíte mít obavy ani o bezpečnost nebo únik citlivých informací.
–        Intuitivní ovládání potom zajišťuje velký 7 palcový displej.
 
Tiskárnu můžete se slevou pořídit v internetovém obchodě Mironet a po vyplnění
Jednoduchého formuláře pak od společnosti OKI dostanete i černý toner na 14 000 stránek jako dárek. Tento počet stran se v mnoha případech rovná objemu tisku v menší firmě za celý rok, což jistě při koupi stojí za zvážení. S výběrem tiskáren značky OKI budete určitě spokojeni.