Nakupování

Půjčovna aut

Dodávky jsou univerzální auta, které mají velké zastoupení v průmyslu a snad ve všech firmách. Jejich prostor a také nosnost je velikou výhodou a chválí si ho snad každý, kdo ho má. Pokud se Vám však automobil porouchá a potřebuje servis, tak jste, jako bez pravé ruky. V takové situaci můžete oslovit přátelé, kteří Vám dodávku půjčí, nebo rovnou sáhnout po pronájmu. Půjčovna dodávek je přímo specializovaná na tyto situace a půjčí Vám dodávku hned a za rozumné ceny.

Dodávka (2)

Tato půjčovna má ty nejlepší zkušenosti ohledně pronájmu dodávek a nabídne Vám hned několik vozů, které si můžete půjčit. Jejich vozy jsou z Francouzské výroby a je na ně spoleh. Na půjčení budete mít vozy Peugeot Boxer, Ford Tranzit, Jumpera. Každý vůz je po vrácení zkontrolován, než se půjčí dalšímu zákazníkovi a to proto, aby nedocházelo k nesrovnalostem. Velké množství půjčovaný vozů je vybavený tažným zařízením a pro jejich řízení Vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Po domluvě je možné si zařídit půjčení vozu i mimo otevírací dobu. Na vyžádání je možné si domluvit přistavení dodávky na Vámi určené místo a také odvezení této dodávky.

Všechny vozy podléhají také pravidelnému servisu, abychom se vyhnuli poruchám na cestách. Pokud budete chtít poradit, tak není problém se zeptat. K pronájmu zdarma je možné si zapůjčit rudl, nebo navigaci, se kterou dojedete zdárně do cíle. Mimo to tato půjčovna nabízí také k pronájmu dodávky nebo mikrobusu svého řidiče.

Dodávka

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník a také na všechny modely aut, které nabízí. U každého vozu zvlášť jsou rozepsány parametry a také vybavení vozu. Pronájem je rozepsaný od jedné hodiny, až po pronájem na 1 měsíc.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš vůz, který je v servisu, tak neváhejte oslovit tuto společnost. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a vždy, když přijdete o auto, se obrátíte už pouze na ně.