Služby

Rodinná dovolená na horách

Dovolená na horách patří v České republice v některých případech na první místo, před dovolenou letní. Není se však čemu divit. České hory patří k velice oblíbeným, a to proto, že jsou na dosah ruky. V České republice je nespočet lyžařských areálů a je jen na Vás, jaké chcete navštívit. Výběr je vážně ohromný a je spíše otázka toho, kde bydlíte, abyste necestovali daleko. Velmi kladné recenze jsou na ski Čenkovice, kde najdete zábavu jak pro rodiny s dětmi, tak pro partu kamarádů, kteří se chtějí pobavit.

ski Čenkovice

Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na web kamery, které jsou veřejně dostupné. Díky nim uvidíte přímo sjezdovky a budete tak mít přehled o tom, kolik lidí lyžuje, nebo jaké jsou podmínky na sjezdovce. Samozřejmostí je, že se zde dočtete, kolik je aktuálně sněhu na sjezdovkách a také to, kolik je sjezdovek v provozu. Nemusíte se však bát, že byste si nezalyžovali. Čenkovice jsou jenom půlka sjezdovek. Na druhé straně kopce, si můžete zalyžovat ze strany Červené Vody. Oba areály jsou propojený a bude vám tak stačit jeden ski pas na obě strany kopce. Areál je vybavený vyhřívanými lanovkami a najdete zde také ski bar. Dále je zde také samoobslužné občerstvení a pro rychlé jídlo do ruky určitě navštivte bufet. Zde si jako na každých horách můžete dát teplý svařák, pivko, nebo párek v rohlíku s langošem. Ze strany Červené Vody je také restaurace, ve které se můžete ohřát a dát si nějaké klasické české jídlo. Restaurace je poměrně velká a rozhodně najdete místo na chvilku odpočinku.

ski Čenkovice

Ubytovat se můžete přímo na sjezdovce nebo můžete zvolit ubytování v okolí. Je zde mnoho možností na ubytování a je jen na vás, jaké si vyberete. V některých případech si můžete objednat k ubytování snídani či polopenzi. Čenkovice tak určitě stojí za to a pokud se chystáte na hory, tak zvolte právě tyto hory.