Láska

Strategie odchodu

Důvod číslo jedna, proč nemůžete najít lásku, je překvapivě a vlastně úplně běžný. Je to příklad toho, jak lidé sabotují svůj vztah, než začne. Je to způsob myšlení. Důvod číslo jedna, proč nemůžete najít lásku, je ten, že máte strategii odchodu, než to začne. Jinými slovy, máte záložní osobu pro případ, že by hlavní vztah selhal..

To je příklad člověka, který plánuje selhání nebo plánuje selhání. Proč by někdo plánoval neúspěch? Takže jdete do vztahů s myšlenkou: když můj hlavní vztah selže, bude na mě někdo čekat. To znamená, že bavíte 2 lidi současně.

m

Je toho tolik, co jde do takové strategie. Musíte si pamatovat svoje milosrdné lži. Musíte si pamatovat, komu jste co řekli, abyste si to nepletli. Dělíte svůj čas, což vytváří náklady příležitosti pro jiné  a důležitější věci, jako je podnikání nebo rozvoj sebe sama. Pro muže byste mohli utrácet dvojnásobek peněz, což také vytváří náklady příležitosti. Mohli byste investovat své peníze do lepších míst.

Pokud se rozdělujete, zanedbáváte obojí. Když to nevyjde s tím hlavním, věříte, že je na vině on nebo ona, a poplácáte se po zádech, že máte zálohu. Co nevidíte je, že jste vytvořili sebenaplňující se proroctví. Když plánujete neúspěch, dostanete to, co si zasloužíte, neúspěch….

m

Je to také příklad žádného závazku nebo bezúhonnosti. Pokud začnete bez závazku nebo bezúhonnosti, co si myslíte, že se stane? Váš život neexistuje ve vzduchoprázdnu. Pokud vám chybí integrita v jedné oblasti, bude chybět v jiných oblastech. Nedostatek integrity je myšlení. Vaše myšlení je vlastně a jednoduše to, kým jste, a následuje vás v každém vašem aspektu života. Nyní přemýšlejte o tom, jaký typ člověka vlastně můžete k sobě přitáhnout, když vám chybí potřebná integrita. A stále se divíte, proč nemůžete najít tu svou pravou lásku?