Mobil

Věrnostní kartičky aneb stop nekonečnému hledání v peněžence!

Když odcházíme z domu vždy si kontrolujeme hned několik věcí, abychom je nezapomněli? Mezi první věc patří mobilní telefon, poté peněženka, klíče od domu, klíče od auta a jiné. V podstatě je mobil skoro všude s námi, jsou tací, kteří jeho přítomnost uvítají dokonce i na záchodě. Když zapomeneme mobilní telefon, tak se pro něj většinou ihned vracíme, protože co kdyby náhodou!

mobilní telefon

Mobilní telefon lze využívat i jako peněženku, stačí nainstalovat potřebnou aplikaci a hurá na nákupy a nejen to! Věděli jste, že jej můžeme využít i jinak než jen jako další platební prostředek? Teď nemáme na mysli volání, SMS, sociální sítě, fotoaparát či mobilní hry, to u telefonu v současné době bereme jako samozřejmost.

Každý z nás zná situaci, kdy se v obchodě při placení pokladní zeptá a naši kartičku máte, body sbíráte? Většinou pak přehazujeme v peněžence různé kartičky a hledáme tu kterou zrovna potřebujeme podle toho, kde nakupujeme. Co si to usnadnit? Stačí do mobilního telefonu nainstalovat aplikaci, která vám nahraje všechny možné věrnostní kartičky, například lékárna, obchod, tankování, drogerie a při placení jen párkrát kliknete, otevřete a je to, teď už jen předložit prodavačce, aby si mohla kartu načíst! Zkrátka a jednoduše všechny karty na jednom místě a můžete sbírat body ve všech obchodech podle libosti.

nákup v obchodě

V peněžence se vám uvolní spousty místa, protože co si budeme, ale každý obchod má svou vlastní věrnostní kartu, a to se pak nastřádá že? Člověk má pak jen plnou peněženku všelijakých kartiček, že už se mu tam pomalu nevejdou ani peníze natož doklady. Stačí nainstalovat aplikaci moje karty a nahrát příslušné věrnostní kartičky, konec nekonečnému hledání v peněžence! Malá poznámka: Každý mobilní telefon má aplikaci můj obchod a tam můžete stahovat potřebné věci, ať už máte android či jablko, takže pojďme si usnadnit nakupování!