Moto

Auto, autíčko…

Fakt je, že většina řidičů by garáž chtěla. Hlavně v zimě, ale ne každému je dána. Stavějí se velká parkoviště, takže musí stačit dát auto tam. Nu což, alespoň něco je dobré. 

Většina moderních domů pro více obyvatel má místa pro auta dole v podzemí a nechává si je zaplatit zvlášť. Ostatně, proč ne, je to přece služba obyvatelstvu ne?  

Problém garážování není jediný, který řidiče trápí. Každý má nějaké potíže. Některé jsou společné a některé si každý musí řešit sám. Společné problémy jsou například s cenou pohonných hmot, nebo nemožnost projet v jednom kuse městem. Stát na každé křižovatce jim působí starosti a nezřídka jim také ujedou nervy. Není se co divit. Když jedou jeden kilometr jednu hodinu, tak je to skutečně na pováženou.  

malé auto

Další starosti přináší pak každému jeho miláček. Jeden má potíže s motorem, druhý s jiným zařízením a třetímu ukradli kola.  

Většina řidičů se k problémům staví celkem normálně, jiná je agresivní, třetímu je to zase všechno jedno. Jiná povaha, jiné řešení potíží. 

Ty začínají již při koupi vozu. On by rád zákazník něco opravdu extra, ale aby to moc nestálo. Jenže prodej koloběžek je naproti, takže co dál?  

Vozy si většinou vybírají páni, oni jsou přece vládci rodu ne? Výběr řídí hlavně stav peněženky, respektive výše úvěru z banky. Máme auto za tři mega, ale splácet ho budeme hodně dlouho. Takto hovoří kamarád a v duchu přemítá, jestli mu něco levnějšího nestačilo. Stačilo, ale jak by vypadal před svými vrstevníky, že jo.  

auto

A tak se auta kupují a kupovat budou. Jejich prodej bude vždy a všude výdělečný, a proto také všechny továrny jedou naplno. Zákazník je zákazník a ten musí dostat svoje. Na jeho přání musí být to nejlepší co je momentálně k dispozici.  

Nuže, až si půjdete vy pro nový vůz, zkuste se zamyslet, zda činíte dobře. Zvažte, zda jej skutečně potřebujete