Finance

Bydlete v mobilním domě stejně pohodlně a s nízkými náklady jako ve zděné stavbě

Bydlení, jedna ze zásadních věcí, kterou musíme v životě vyřešit. Pokud jste obyčejný človíček, co chodí do práce a nevlastní sto firem s milionovými obraty, tak budete zřejmě uvažovat daleko pragmatičtěji a praktičtěji, takže budete hledat třeba i něco vlastního, ale levného, protože kdo by chtěl platit vysoké částky za půjčky až do konce života, vždyť si chceme taky něco užít.

A protože v dnešní době se můžeme rozhodovat svobodomyslně, tak sami budeme nejlépe vědět, co je pro nás vhodné a co nikoliv. To budou sousedi koukat, až si na svůj pozemek necháte postavit mobilní dům. Ale nikdo vám nemůže říct, že v tom nemáte bydlet. Možná tím překvapíte, ale za tak nízkou pořizovací cenu, kdo by to nebral? Navíc s vědomím, že takový dům se může nechat zkolaudovat, tím získáte číslo popisné, budete mít všechny přípojky i stavební povolení a všechno ostatní vyřešené.

kuchyně

Co vás napadne jako první, když se řekne mobilní dům? Kolečka a nějaké vozítko? V dnešní době to je trochu sentimentální představa, ale ano, v podstatě to může být jedna z variant u člověka, který se v této oblasti vůbec nepohybuje. Jiní lidé mají alespoň ponětí o tom, jak se tyto objekty rozdělují, že existují mobilheimy, které mají podvozek a táhnete je za sebou jako přívěs nebo si je můžete nechat stát na pozemku místo chaty na přespávání v létě.

Další variantou je totiž mobilní dům celoroční.

holki na sedačc

Co to přesně znamená? To znamená, že si můžete vybrat ze skladových zásob klidně objekt, který je úplně nový a přichystaný k převzetí. Dopravíme ho speciální nad rozměrovou přepravou. Nízká pořizovací cena je u těchto objektů rozhodně výhodou třeba jako to, že se některé typy dají zkolaudovat. V tom případě je totiž nutné zajistit si povolení a všechny náležitosti. Bydlíte v něm jako v klasickém zděném domě.

Objekty jsou navíc vybavené, takže se můžete rovnou přestěhovat. Obsahují moderní kuchyňskou linku se spotřebiči, sklokeramickou deskou, digestoří, ledničkou. Dále v nich najdete sedací soupravu, postele i skříně, koupelnu se sprchou, umyvadlem i záchod. Zkrátka a dobře vše k bydlení.