Nakupování

Únikové hry

Hitem posledního roku se stávají escape games, takzvané únikové hry. Skvělý zážitek pro dospělé, nebo pro děti nad 15 let věku, v případě mladší osoby v doprovodu s dospělým, vhodné také jako teambuilding, nebo jako rodinná zábava, pobavení s přáteli, netradiční zážitek.

strašidelná vila

Princip a dění

Vybrat si můžete z více druhů místností. Jakmile si vyberete jeden typ hry, pak už se ocitáte v tematickém okruhu. Musíte řešit úkoly a dostat se ven. Únik, to je to jediné, na co myslíte a co musíte dokázat. Principem je řešit logické hádanky. Možná v sobě objevíte nového Sherlocka Holmse.

Dění se točí kolem zvoleného tématu. Budete řešit hádanky, musíte zapojit také logické uvažování, být pozorní a bdělí. Zapojíte své mozkové závity, budete vymýšlet a přemýšlet, co udělat. Hledáte skryté nápovědy, které vám pomohou poodhalit tajemství. Jakmile je najdete, dostanete se dále a pak narazíte zase na nějakou překážku, kterou budete muset vyřešit. Veškeré nápovědy často vedou k odhalení skrytého předmětu nebo kódu zámku, abyste mohli otevřít zamčené dveře. Postupně se dostáváte dál a dál, až k cíli. Principem je dostat se ven v časovém limitu.
zničený pokoj

Tým

Kolik členů bude mít váš tým? Záleží na počtu osob, které chtějí hrát. Můžete vytvořit tým o dvou osobách, dále o třech osobách, o čtyřech osobách a nejvíce o pěti osobách.

Zažijte na vlastní kůži pocity napětí, nečekané reakce a různé druhy emocí. Už nemusíte sedět jenom u počítačových her, ale můžete si jít na vlastní kůži zažít neobyčejný zážitek. Strach, soustředění, vědomosti, hádanky, klíče, to vše vede ke konci. Neotálejte, musíte to stihnout včas! Zapomeňte na chvíli na okolní svět a věnujte se pouze tomu jedinému. Hra vás pohltí! Dokonalá atmosféra vás vtáhne do děje, že na vše ostatní zapomenete a na chvíli se budete věnovat pouze tomu jedinému, jediné myšlence, jediné otázce. Jak se dostat ven?