Cestování

Dětské postele 90×200 jsou ideální volbou pro školáka

Výběr nábytku do dětského pokoje musí být více promyšlenou záležitostí. Přeci jen dítě roste. S tím souvisí nejen nároky, ale také velikost nábytku. Ideální je v tomto směru pořízení věcí, které mohou růst společně s dítětem.

Pro kvalitní spánek dítěte je důležitá nejen kvalitní matrace, ale především správný výběr postele. Pro malé děti je zde zapotřebí i zaujmout v rámci zajímavého designu, aby dítě chodilo rádo spát.
medvídek u polštářků
Zatímco pro mimina je vhodné zvolit postýlku z masivu se zdravotně nezávadnou povrchovou úpravou, ale také ocenitelnou spouštěcí boční stranou, nastavitelným roštem pro více poloh. Výhodné jsou postýlky mající kolečka pro lepší přemístění.

Děti školou povinné

Pro starší děti, studenty jsou vhodnou volbou postele 90×200, kdy se tak jedná o postel klasického rozměru. Nicméně i zde platí, že je nutné neopomenout kvalitní rošt. Ideální je pevný, jenž odolá i většímu nárazovému zatížení.

Kvalita na prvním místě

Zejména při zařizování studentského pokoje jsou vhodné postele 90×200 vyrobené z masivu. Masiv náleží mezi jeden z nejkvalitnějších materiálů vůbec. Vyniká svou odolností, pevností a životností. Postel z masivu je tak prakticky na celý život.

K dispozici na výběr jsou různé varianty, které jsou uzpůsobeny potřebám i vzhledu do dětského pokoje pro školáky či naopak do pokoje pro odrostlejší dítě či adolescenta. Na trhu jsou dostupné i postele s praktickým úložným prostorem, záleží jen na vaší volbě. Samozřejmostí je i nabídka v rámci různých variant odstínů, což umožní snadnou kombinaci s ostatním zařízením.
čtení na posteli
Závěrem

Pro hodnotný spánek je důležitý rošt a matrace. Sice někká postel se může zdát více pohodlnější, ale dítěti dokáže více uškodit. Tvrdší postel pozitivně podporuje správné postavení obratlů a má tak dobrý vliv na růst a vývin dítěte. Vhodné jsou matrace z prodyšného materiálu.