Cestování

Ekologické balení od nás pro vás

Obchodní společnost EuProMed ® s.r.o. se zaměřuje formou spolupráce (joint venture) na výrobu ekologického obalového materiálu, též výplňových a fixačních materiálů, které jsou nezbytné při přepravě a prodeji jakéhokoliv zboží.

Dnes se ekologie skloňuje snad ve všech pádech. Je to velmi důležité téma a každý by se měl přičinit, aby se naše životní prostředí zlepšovalo.

balteto

Firma EuProMed ® s.r.o. provozuje vlastní e-shop, kde si o nás Balteto.cz, můžete přečíst podrobné informace o naší nabídce. Na našem e-shopu si zákazník může vybrat z široké nabídky obalového a výplňového materiálu, který je nejenom kvalitní, ale je velmi šetrný k přírodě, protože jsou ekologicky rozložitelné. Především všechny námi nabízené obalové výrobky jsou zdravotně nezávadné.

Neustále vyhledáváme takové obchodní partnery, kteří naše ekologické výrobky nutně potřebují k zabalení a přepravě svého zboží. Jsou to dnes převážně e-shopy s rozmanitým zaměřením.

  • Jsme vstřícní jakémukoliv jednání s našimi stálými i budoucími odběrateli našeho obalového a doplňkového materiálu. Pro nás je důležité, aby byla spokojenost na obou stranách.

V naší nabídce si můžete vybrat kartonové krabice, papírové lepící pásky, kartónové řezané výplně (kartónová vlna) různé velikosti. Tento kartonový výplňový a fixační materiál je BIO rozložitelný. Všechen nabízený materiál je vyroben z odpadového kartónu.

171_fot-bb-bio-box

Výplňové a fixační polštářky a fólii určenou pro výrobu bublinkové fólie, vyrábíme z ekologicky BIO rozložitelné fólie HDPE. K nim nabízíme i stroje na výrobu nafukovacích polštářků, který určitě vyuřijí jak velké tak i menší e-shopy. Balící techniku k nafukování výplňových a fixačních materiálů určitě mnozí využijí. Protože dokonale zabalené zboží by se mělo dopravit ke konečnému zákazníkovi neporušené.

Poznámka: e shop Balteto nabízí svým dlouhodobým odběratelům nafukovací stroj ZDARMA.