Web

Půjčka do nepohody

Když vyrazíte shánět půjčku, tak to první, co na svou vlastní kůži pocítíte, je nebetyčný rozdíl mezi klasickými bankovními domy a nebankovními společnostmi. Zatímco v bance se s vámi budou bavit jen v časech, kdy vám bude hej, tak v nebankovní společnosti se k vám neotočí zády, ani když budete mít nepříjemný záznam v registru anebo když vaše příjmy spadnou k bodu mrazu. Vždyť právě to jsou typické životní situace, ve kterých lidé nutně potřebují peníze!

měna

Se záznamem v registru můžete na bankovní půjčku zapomenout

Trápí vás záznam v registru? Pak vězte, že zdaleka nejste jediní. Takové problémy řeší celá řada Čechů, a tím pravým důvodem je to, že přijít k záznamu v registru je snadné a stačí k tomu vyslovená hloupost, kdežto zbavit se záznamu v registru je běh na dlouhou trať a počkáte si na to klidně i několik dlouhých let. Každopádně platí, že se záznamem v registru můžete na bankovní půjčky zapomenout, a to na všechny! Nicméně pokud jde o nebankovní úvěry, tak ty jsou pro vás k dispozici bez omezení, protože každý rozumný člověk ví, že samotný záznam v registru nemusí zhola nic znamenat. A proto pro nebankovní hypotéky záznam v registru nic neznamená.

zlato

Takzvané nízké příjmy mohou být ve skutečnosti dostatečně vysoké

Trápí vás nižší příjmy anebo nižší daňové přiznání? To se může snadno stát. Život není růžový, a ti, kteří byli ještě včera nahoře, mohou být dnes dole. Můžete přijít o práci, být dlouho nemocní, může skomírat vaše podnikání. Ale může to být i tak, že máte naprosto normální příjem a výdajový paušál k tomu, a tak mají všichni bankovní úředníci pocit, že před nimi něco skrýváte a vaše výdělky jsou mizivé. Nicméně rozumné je, zjistit si dostatek podrobností. A proto stačí, když prokážete, že vaše příjmy jsou dostatečné k tomu, abyste mohli svůj úvěr splácet, a nebankovní hypotéka je vaše!